Mühendisler, BT uzmanları, bilim insanları, doktorlar, hemşireler veya diğer nitelikli uzmanlar mı arıyorsunuz?

Boş bir pozisyonunuz var ve sonuç olarak iş yapılmıyor veya zamanında yapılamıyor mu, yoksa işgücünün geri kalanına aşırı yük mü biniyor?

Alman hükümeti Almanya'daki bu yaygın durumun farkına varmış ve mevcut Nitelikli Göç Yasası ile yurtdışından nitelikli işçilerin çalışma amacıyla Almanya'ya göç etmelerini kolaylaştıran bir çerçeve oluşturmuştur

Elimizde

1. Mesleki deneyime sahip yüksek nitelikli uzmanlardan oluşan bir havuz

2. Türkiye'nin en tanınmış üniversiteleri ve profesörleri ile yakın ilişkiler ve böylece çeşitli uzmanlık alanlarında en iyi mezunlarla doğrudan temas

Adaylarımız başvuru sürecinde yerinde seçim testlerine katılmaktadır. Bu testler ilgili niteliklere ve gereksinimlere göre uyarlanır ve hepsi bir kişilik testi içerir.

Amacımız hem uygun genç profesyonelleri hem de uzmanlaşmış bilgi ve deneyime sahip kişileri işe yerleştirmektir.

Yurt dışından kalifiye uzman veya eğitimli personel araşıyı, çalışanın ve/veya yurt dışındaki yerleştirme acentesinin niteliklerine bağlı olarak dil sorunu nedeniyle Almanya'da yerleşik şirketler için özellikle zaman alıcı olabilir.

Zamanınızın ve kaynaklarınızın ne kadar değerli olduğunu biliyoruz. Onları size vermek ve sizin için işe alım işini üstlenmek istiyoruz.

Ayrıca, başarılı bir yerleştirmeden sonra da yeni çalışanınızın yanındayız ve örneğin konaklama, sağlık sigortası, diğer sigortalar, ehliyet, banka hesabı vb. bulma konusunda değerli destek ve ipuçları sağlıyoruz. Çalışana hoş bir varış sunmak istiyoruz, böylece işine mümkün olan en kısa sürede yerleşebilir.

Bize iş ilanınızı gönderin ve birlikte istediğiniz aday için tam gereksinimleri ve boş pozisyonun ayrıntılarını tartışalım.

Daha sonra mevcut havuzumuzdan uygun adayları arayacak ve size sunacağız.

Personel Ara