MENU
+49 6432 6469060
Pts - Cts: 09:00 - 18:30

Teslimat & İade

Teslimat Bilgisi :

Ürün sayfalarında belirtilen fiyatlara KDV ve diğer fiyat bileşenleri dahildir.

Şu anda Almanya içinde ve aşağıdaki listeye göre tüm Avrupa ülkelerine teslimat yapıyoruz.

Almanya içinde nakliye:

Ürünlerimiz için belirtilen fiyatlara ek olarak, Almanya içinde teslimat için sabit bir ücret alıyoruz 5,90 Euro sipariş başına. Gönderim bedeli, alışveriş sepeti sisteminde ve sipariş sayfasında size açıkça bildirilecektir.

Nakliye ücretine yasal katma değer vergisi dahildir. KDV, satın alınan mallara bağlı olarak sabit oranlı nakliye masrafları üzerinden hesaplandığından, mallar daha düşük KDV oranlarından satın alınırsa indirim yapılabilir. Bu, sabit oranlı gönderim maliyetlerinin nihai olarak yalnızca sipariş süreci sırasında hesaplanabileceği anlamına gelir. Ancak, yükselemez, sadece sizin lehinize azalır.

Sipariş İptal Taleplerinizi İçin :
Siparişiniz Hazırlık aşamasında ise Eğer ürününüz henüz Kargo yetkililerine teslim edilmediyse  müşteri hizmetlerimizi arayarak ya da info@schlossschaumburg.com adresine mail göndererek bildirebilirsiniz. Siparişiniz gün içerisinde iptal edilecektir.

Ücret İade Süreci :
İade ürününüz schlossschaumburg  yetkilileri tarafından incelenerek, iade şartlara uygun olup olmadığı araştırılacaktır. İade prosedürlerine uygun olan ürünlerin iadesi onaylanacak, ürün ücreti 10 iş günü içerisinde bankanıza yatırılacaktır. Bu ücretin hesabınıza yansıması banka prosedürleri gereği 7-15 iş gününü bulabilmektedir.

• Ürün(ler) orijinal ambalajı hasar görmemiş, kullanılmamış ve kullanım hatası sonucu zarar görmemiş haliyle tarafımıza yollanmalıdır.

• Ürünün satış faturasını mutlaka göndermeniz gerekmektedir.

• Eğer ürünün faturası kurumsal ise, iade işlemi için kurumun düzenlemiş olduğu, kargo payı dâhil edilmeden, İç giyim ve mayoda üst grup kullanılmamış olmak kaydıyla faturadaki tutar üzerinden değiştirme veya iade yapılmaktadır.•

• Müşteri, ürünün kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür.

İade, Değişim Adresi :
Açık Adres :İletişim bilgilerimiz


Whatsapp Destek

Destek Taleplerinizi Bekliyoruz.

whatsapp-logo
Whatsapp Destek